Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Екситон" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону (067)659-63-33.
Екситон
Подарунковий набір з трьох книг для дитини 10 - 12 років
Стара ціна: 195 00 грн.
Нова ціна: 166  00  грн.
Купити Отримайте знижку

 

  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 10 - 12 років


  Ці три книжки разом - чудовий подарунок на день народження дитини 10-12 років. Це найпопулярніші книжки саме для такого віку - як для хлопчика, так і для дівчинки.

  Цена книг в сумме: 195 грн
  Цена набора: 166 грн

  Детальніше про кожну книгу:

  Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен»

  Вирушаючи в подорож малесенькою річкою, слід бути особливо обережними, якщо на ній є старезна дамба. Бо в дамбі, можливо, є печера… А в печері – щонайсправжнісінька часова діра… Що чекає на допитливих п’ятикласниць, юних шукачок пригод Клаву й Рено?

  Безлюдний острів, який можна назвати своїми іменами, ночівля у кроні дерева, а на сніданок – черепашача яєчня під кокосовим соусом… Та це ще не все. Адже до безлюдних островів нерідко навідуються пірати – і тоді стає по-справжньому небезпечно!

  Оле Лун Кіркеґор «Отто – носоріг»

  «Грум-хрум!» – тільки й промовляв Отто, ковтаючи книги…

  Отто – це велетенський розкішний носоріг, такий самісінький жовтий, як шпалери в квартирі цегляного будиночка в невеличкому данському портовому містечку, де мешкає невеличкий хлопчик Топпер.

  Ані діти, ані дорослі мешканці будиночка, ані добродушний поліцмейстер, ані привітні пожежники не сподівалися, що Отто-носоріг улаштує для них чудове, проте метушливе свято. Вам же справді цікаво, звідки взявся носоріг на третьому поверсі цегляного будиночка? Запевняємо, за лапку його туди ніхто не приводив! А закінчилося це свято аж тоді, коли вже місяць підбився вгору понад міськими дахами…Читайте книгу відомого данського письменника Оле Лун Кіркеґора в українському перекладі Галини Кирпи.

  Леся Воронина про Брюса Лі, Махатму Ганді, Жорж Санд, Фридеріка Шопена, Івана Миколайчука

  Видатна дитяча письменниця вибрала свою «п’ятірку» улюблених героїв, дитинство яких залишається для неї таємничим і навіть оповитим романтичним серпанком.

  Француженка Жорж Санд, поляк Фредерік Шопен, індієць Махатма Ганді, китаєць Лі Суй Лунґ (більше відомий як Брюс Лі), українець Іван Миколайчук – усі вони в дитинстві мали чудові «з’яви», після яких утвердились у тому, ким і яким треба бути.

   

   


  Звернiть увагу:

  Обманутые и побежденные
  Обманутые и побежденные
  Тільманн Крістіан
  Обман не делает чемпионом
  Обман не делает чемпионом
  Тільманн Крістіан
  Вратарь на выгоне
  Вратарь на выгоне
  Тільманн Крістіан
  Наша життєдайна зiрка - Сонце
  Наша життєдайна зiрка - Сонце
  Брекке Пол