Екситон
Любі друзі!!! З 26 грудня по 9 січня магазин дитячої книги «Екситон» йде на канікули. Всі ваші замовлення за цей період будуть оброблені 10-11 січня. Бажаємо Вам веселих свят!!!
Подарунковий набір з трьох книг для дитини 7 - 9 років
Стара ціна: 125 00 грн.
Нова ціна: 106  00  грн.
Купити Отримайте знижку

 

  Владимирські Ганна та Петро

  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 7 - 9 років


  Ці три книжки разом - чудовий подарунок на день народження дитини 7-9 років. Це найпопулярніші книжки саме для такого віку - як для хлопчика, так і для дівчинки.

  Цена книг в сумме: 125 грн
  Цена набора: 106 грн

  Детальніше про кожну книгу:

  Ганна та Петро Владимирські «Хлопчик, якого подарували цуцику»

  Найкращий подарунок на день народження – без сумніву, собака. Немає значення, якої породи чи масті, – головне, щоб це був живий, теплий і люблячий пес. Цю просту як світ істину знає кожен третьокласник, більше того – її знає кожен цуцик! Адже й для цуценяти, певна річ, найкращий подарунок – хлопчик!

  Одначе мами й тати третьокласників не завжди розуміють бажання своїх дітей, і день народження з радісного свята враз перетворюється на один із найсумніших днів у році. І якби не вчитель астрономії Македонович і вчителька української мови й літератури Ліза Гілочка, хтозна, чи вдалося б урятувати ситуацію і чи подарували б колись цуцикові Білому учня третього класу Олеся Кайдашенка...

  Вітаутас В. Ландсбергіс «Любов коня Домінікаса»

  Колись Домінікас був безтурботним диким конем. Він гасав лугами й полями та грався в піжмурки зі знайомими жабками. Направду, він тоді був не дуже вихованим, бо навіть не знав, як потрібно поводитися з гарними панночками-квітами. Навіть не замислювався, що краса існує для того, аби нею милуватися, складати для неї вірші й відчувати від цього велику радість. І лише кохання до синьоокої волошки та мандрівка до Африки змінили коня Домінікаса та весь його світ.

  Читайте повість відомого литовського письменника Вітаутаса В. Ландсбергіса «Любов коня Домінікаса» в перекладі українською Дмитра Чередниченка та ілюструванні Надії Дойчевої-Бут.

  Оксана Лущевська про Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрову Чайку, Перл Сайденстрікер Бак

  Оксана Лущевська – молода українська письменниця, яка мешкає в США, – розповідає в цій книжці про дитинство напрочуд цікавих людей.

  - іспанського мореплавця Христофора Колумба, який мав дивовижне руде
  волосся, а писати й читати, кажуть, навчився в уже зрілому віці, принагідно відкривши Америку;
  - британського книговидавця й письменника Джона Ньюбері, який першим збагнув, чим дитяча книжка відрізняється від дорослої, і створив «Маленьку гарненьку кишенькову книжечку», з якої почалася світова дитяча література;
  - англійського натураліста й мандрівника Чарльза Дарвіна, який понад усе на світі любив спостерігати за життям рослин і тварин, а тому й зумів розкрити чимало таємниць природи;
  - української письменниці, педагога й правозахисниці Дніпрової Чайки, яка не лише закладала основи вітчизняної літератури для дітей, а й створила лібрето кількох чудових дитячих опер;
  - американської письменниці, журналістки, перекладачки, громадської діячки Перл Бак, яка не лише першою у своїй країні була удостоєна Нобелівської премії з літератури, а й стала названою матір’ю для дев’яти дітей різних національностей.

  Для кмітливих, допитливих і непосидючих юних читачів.


  Звернiть увагу:

  Зоряна подорожНовинка
  Зоряна подорож
  Мельник Тетяна
  Ниточка і Ложкін
  Ниточка і Ложкін
  Птіцин Анатолій
  Жизнь замечательных зверей
  Жизнь замечательных зверей
  Яснов Михаїл
  Сни Ганса Християна (подарункове видання)
  Сни Ганса Християна (подарункове видання)
  Воронина Леся