Екситон
Подарунковий набір з трьох книг для дитини 10 - 12 років
Стара ціна: 105 00 грн.
Нова ціна: 90  00  грн.
Купити Отримайте знижку

 

  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 10 - 12 років


  Ці три книжки разом - чудовий подарунок на день народження дитини 10-12 років. Це найпопулярніші книжки саме для такого віку - як для хлопчика, так і для дівчинки.

  Цена книг в сумме: 105 грн
  Цена набора: 90 грн

  Детальніше про кожну книгу:

   

  Олесь Ільченко «Риби річок та озер»

  У цій книзі для дітей та їхніх батьків ідеться про надзвичайно цікавих тварин – кісткових риб, точніше, про тих, що живуть у річках, озерах і ставках нашої країни.

  Жоден клас тварин на нашій планеті не налічує стільки видів, як кісткові риби – близько двадцяти тисяч! І чи не кожна риба має свою нерозгадану загадку поведінки чи існування в певних умовах.

   

  Клаус Гаґеруп «Золота вежа»

  Часом з нашими рідними стається щось таке, чого не мусило статися. Щось болісне і трагічне. І світ ураз змінюється – в ньому стає похмуро, прохолодно, самотньо, розгублено. Таке трапилося з Маріанною після того, як одного дня її старший брат втратив здатність говорити. Щоб раз і назавжди здолати трагічне, потрібно не боятися – поговорити про нього з рідними, прожити його разом і повернути в родину затишок і радість. А все найтепліше, найважливіше, найдорожче – те, що миттєво зникає: голоси, погляди, дотики – може зберегти пам’ять.

  Читайте повість відомого норвезького письменника Клауса Гаґерупа «Золота вежа» в перекладі українською Галини Кирпи. А про прихований дар трагічного в житті розповідає читачам казкотерапевт Катерина Єгорушкіна.

   

  Андрусяк Іван про Дмитра Туптала (святого Димитрія Ростовського), Григорія Квітку-Основ’яненка, Тараса Шевченка, Ніла Хасевича, Олексу Довбуша

  Дитинство завжди сповнене пригод і несподіванок. І все ж у кожного з нас у дитинстві рано чи пізно, але неодмінно трапляється така пригода, яка позначається на всьому подальшому житті. Вона може бути веселою чи сумною, феєричною чи глибоко внутрішньою, доброю чи й не дуже - але якщо в тебе, любий читачу, її досі не було, це означає лише те, що вона ще попереду!

  Письменник Іван Андрусяк оповідає саме про такі пригоди в житті славетних людей: Дмитра Туптала - великого українського поета й релігійного діяча, святого Православної церкви; Григорія Квітки-Основ'яненка - основоположника нової української прози; Тараса Шевченка - генія; Ніла Хасевича - мужнього художника, завдяки роботам якого світ дізнався про героїчну боротьбу Української Повстанської Армії; Олексу Довбуша - леґендарного опришка.

  Книжка для тих, хто прагне якомога повніше розкрити в собі власний талант.


  Звернiть увагу:

  Капелюх на водi. Розповіді про отця Тішнера
  Капелюх на водi. Розповіді про отця Тішнера
  Войцех Боновіч
  Подарунковий набір з трьох книг
  Подарунковий набір з трьох книг
  Подарунковий набір з трьох книг для підлітків 15 - 18 років
  Подарунковий набір з трьох книг для підлітків 15 - 18 років
  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 13 - 16 років
  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 13 - 16 років