Екситон
Подарунковий набір з трьох книг
Стара ціна: 110 00 грн.
Нова ціна: 94  00  грн.
Купити Отримайте знижку

 

  Подарунковий набір з трьох книг

  Видавництво: Грані-Т

  Ці три книжки разом - чудовий подарунок на день народження. Це найпопулярніші книжки.

  Цена книг в сумме: 110 грн
  Цена набора: 94 грн

  Детальніше про кожну книгу:

  Маріуш Щиґел «Ґоттленд»

  Історії, що їх розповідає знаний польський автор, репортер «Ґазети Виборчої», є трагікомічними, часто – трагіфарсовими, але головний герой у них завжди виглядає трохи розгубленим.

  Історичні обставини, в яких жили чехи впродовж ХХ століття, їхні ікони й табу, про які вони воліють не говорити, чеська трагічна й водночас смішна неоднозначність мають щось від тієї атмосфери, яку так майстерно «вигадав» великий пражанин Франц Кафка.

  У «Ґоттленді» перед читачем розгортається панорама чеських доль ХХ століття і відкривається світ, який, здається, зник після останнього десятиліття ХХ віку, але дуже багато в чому ще й донині залишається в нас за вікном.

  Олександр Євтушенко «Україна in Rock: статті та есеї»

  Книга «Україна in Rock» музичного критика Олександра Євтушенка ліквідує велику «білу пляму» на культурній мапі модерної України. Послідовне ігнорування українськими медійниками жанру рок-музики призвело до того, що цей культурний прошарок не вклався в рамки офіціозу, а натомість розважальні стандарти поп-музики штучно опинилися в центрі медійної уваги.

  А тим часом усі наші країни-сусіди регулярно та активно реагують на розвиток власної музичної індустрії. Отож відтепер найширше коло читачів зможе дізнатися більше про українську «народну музику наших часів».

  Малаков Дмитро «13 київських зустрічей із Городецьким»

  Пропонований путівник знайомить із творчим доробком архітектора Владислава Городецького, що його він залишив на зламі ХІХ–ХХ століть у спадок прийдешнім поколінням киян. Митець протистояв прагматичному підходу до зміни архітектурного образу Києва, тому кожна його споруда особлива й створює відчуття візуальної несподіванки.

  На 13 київських зустрічей із славетним зодчим у сучасній столиці України запрошує Дмитро Малаков – дослідник творчості В. Городецького, автор тексту, архівних матеріалів і приміток до альбому «Городецький. Виклик будівничого», який вийшов друком у видавництві «Грані-Т» 2008 року.


  Звернiть увагу:

  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 7 - 9 років
  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 7 - 9 років
  Подарунковий набір з трьох книг для підлітків 15 - 18 років
  Подарунковий набір з трьох книг для підлітків 15 - 18 років
  Капелюх на водi. Розповіді про отця Тішнера
  Капелюх на водi. Розповіді про отця Тішнера
  Войцех Боновіч
  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 13 - 16 років
  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 13 - 16 років