Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Екситон" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону (067)659-63-33.
Екситон
Подарунковий набір з двох книг для дитини 4 - 6 років
Стара ціна: 160 00 грн.
Нова ціна: 136  00  грн.
Купити Отримайте знижку

 

  Подарунковий набір з двох книг для дитини 4 - 6 років


  Ці двi книжки разом - чудовий подарунок на день народження дитини 4-6 років. Це найпопулярніші книжки саме для такого віку - як для хлопчика, так і для дівчинки.

  Цена книг в сумме: 160 грн
  Цена набора: 136 грн

  Детальніше про кожну книгу:

  Галина Вдовиченко «Мишкові Миші»

  Якщо ви гадаєте, що з мишами каші не звариш, то це означає, що вам просто не щастило на мишей.

  А от Мишкові, героєві нової повісті популярної письменниці Галини Вдовиченко, з ними ще й як пощастило! Він зі своїми друзями – домашніми, польовими, лабораторними, летючими й навіть комп’ютерними гризунами – створив тааакеее…

  А що саме він створив і що йому на це сказали мама й тато – дізнаєтеся, прочитавши цю веселу книжку.

  Леонід Сорока «Кишеньковий дракон»

  Про що ти подумаєш, якщо раптом побачиш корову, яка вдягнула ковзани, вийшла на лід і хвацько катається – можливо, навіть краще від тебе? Або як ти зреагуєш, коли до тебе в гості завітає оса, – проженеш її, чи, може, запропонуєш горнятко смачного компоту? А що скажеш Тролеві, якого тобі привезли з далекого Осло, – а він сумує? І взагалі: чи можливо таке, щоб муха була зайцем?

  Ось такі направду серйозні проблеми вирішує у своїх дивовижно веселих віршах Леонід Сорока – чудовий поет, який народився в Києві, мешкає в Ізраїлі й пише російською мовою. Універсальні проблеми, які однаково близькі читачеві і в Ізраїлі, і в Росії, і в Україні. А головне – це висококласна сучасна іронічна дитяча поезія!

   


  Звернiть увагу:

  Подарунковий набір з трьох книг
  Подарунковий набір з трьох книг
  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 13 - 16 років
  Подарунковий набір з трьох книг для дитини 13 - 16 років