Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Екситон" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону (067)659-63-33.
Екситон
Арабески Миколи Хвильового
2000  00  грн.
Купити Отримайте знижку

 

  • 165 сторінок

Арабески Миколи Хвильового

Видавництво: Грані-Т

Були часи, коли кожна книга виникала як окремий неповторний універсум, єдине ціле, синтезуючи і вдало сполучаючи у собі зміст та форму.

Видавництво «Грані-Т» прагне відродити традицію унікальності кожної книги, тому пропонує читачам спеціальне видання Арабесок Миколи Хвильового.

Унікальність книги полягає у тому, що саме такого другого екземпляра ви не знайдете ніде. Зшита вручну, з чудовою вишивкою на обкладинці, вона зберігає у собі тепло руки майстра, її приємно тримати у руках і гортати тихими вечорами.

Ця книга стане справжньою перлиною колекції будь-якого букініста і чудовим подарунком.

Але окрім матеріальної краси, ця книга – зосередження цінних думок, тому є можливість не лише милуватися зовнішнім оформленням, а й чудовими творами відомого автора.

Миколі Хвильовому судилося стати символом цілої його блискучої мистецької ґенерації, бо саме він знайшов чи не найбільш місткі й промовисті образи, аби передати м’ятежну атмосферу переломної епохи, сконденсовані енергії зрілого українського модернізму.

Його герої — безґрунтовні романтики — болісно переживають крах високих ідеалів у знебоженій пореволюційній дійсності. Модерністський ренесанс заторкнув літературу, живопис, театр, явив цілу пле- яду першорядних поетів, прозаїків, режисерів, художників. Історії творчої дружби Миколи Зерова й Георгія Нарбута, Юрія Яновського і Василя Кричевського, Анатоля Петрицького і літ’ярмарчан — значущі епізоди мистецького процесу десятих — двадцятих років. Ця книжка — спроба показати взаємозв’язки та взаємовіддзеркалення літератури й живопису, спроба, хай частково, передати невловний Дух Часу.


Звернiть увагу:

Подарунковий набір з трьох книг для дитини 7 - 9 років
Подарунковий набір з трьох книг для дитини 7 - 9 років
Подарунковий набір з трьох книг для підлітків 15 - 18 років
Подарунковий набір з трьох книг для підлітків 15 - 18 років
Капелюх на водi. Розповіді про отця Тішнера
Капелюх на водi. Розповіді про отця Тішнера
Войцех Боновіч
Подарунковий набір з трьох книг
Подарунковий набір з трьох книг