Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Екситон" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону (067)659-63-33.
Екситон
Кольорознавство (немає в продажу)
0  00  грн.
Купити Отримайте знижку

 

  • ISBN-10: 978-966-465-235-0
  • 192 сторінок
Печенюк Таміла

Кольорознавство (немає в продажу)

Видавництво: Грані-Т

У книзі окреслені основні категорій теорії кольору, виявлені закономірності прояву об’єктивних і суб’єктивних чинників існування цього феномену, а також представлена проекція цих питань на творчу практику сучасного художнього текстилю.

Скерування до загально мистецьких проблем теорії кольору в першій частині дозволить заповнити прогалини у забезпеченні навчально-методичною літературою художніх освітніх закладів різних рівнів, адже тут розглядаються базові поняття: світло, колір, закони змішування і кольоросприйняття, кольорова гармонія, вивчення яких однаково важливо для художників різних мистецьких спеціальностей.

Інформаційна насиченість другої частини підручника стане корисною не лише для фахівців мистецтва текстилю, але й для дизайнерів та всіх тих, хто надає перевагу кольору в творчому самовираженні. Висловлюємо вдячність за сприяння Українській секції Міжнародної Асоціації арткритиків АІСА.

Погортати книгу


Звернiть увагу:

Український «Отче наш»: Хрестоматія перекладів
Український «Отче наш»: Хрестоматія перекладів
Пуряєва Наталія
Хрустальна свиноферма
Хрустальна свиноферма
Бриних Михайло
Людина в (М)асці
Людина в (М)асці
Червоний Князь
Червоний Князь
Тимоті Снайдер